Fietssport en Cyclon bieden een unieke en kosteloze belevenis aan de deelnemers van Limburgs Mooiste Noord. Bij de finish van de tocht wordt een complete Fietswasstraat en VIP service station ingericht om je kostbare bezit na al dat zware werk goed te kunnen vertroetelen.
In de voorwas verwijderen we het grove vuil en daarna gaat je fiets in de automatische Bike Wash. De techniek en juiste druk doen de rest. Schoon en glimmend verschijnt je fiets na ongeveer 40 seconden weer uit het apparaat. Met droge gecomprimeerde lucht blazen we het overtollige water weg en met een doek en de Cyclon Instant Polish Wax poetsen we zorgvuldig na. Vervolgens kijken de specialisten van Cyclon nog welk smeermiddel het beste past bij jouw fiets en het weer in de komende week. Je fiets is weer in showroom status en klaar voor de volgende tocht dankzij Fietssport en Cyclon.
Kun je niet wachten tot Limburgs Mooiste Noord en op de specialisten van ons Bike Clean Team en wil je nu alvast zelf aan de slag om ook je fiets in topconditie te brengen?
Kijk dan voor productinformatie en tips & tricks op: